Aktualności

Strona głównaseparator Aktualności
Barbórka białych górników Cementowni Warta
13 grudnia 2007


Tegoroczna Barbórka w Cementowni Warta SA w Trębaczewie odbyła się 7 grudnia uroczystą Mszą świętą z asystą orkiestry górniczej w kościele parafialnym w Trębaczewie.
Licznie przybyli do Cementowni Warta goście byli świadkami nadania przez Prezesa Zarządu Dariusza Gawlaka nominacji górniczych na górnika I stopnia, które otrzymali:
Wiesław Bęben, Józef Graliński, Lesław Klekotka, Mieczysław Klekotka, Zbigniew Paruch, Bernard Piotrowski, Wacław Sikora, Stanisław Wojtyra.
Na ręce Dariusz Gawlaka zacni goście, a wśród nich poseł Mieczysław Łuczak, przedstawiciele powiatu pajęczańskiego starosta Beata Mateusiak - Pielucha i wieluńskiego starosta - Andrzej Stępień, burmistrzowie Działoszyna Krzysztof Piekarz i Pajęczna Dariusz Tokarski, Przewodniczący Rad Powiatów i Miast oraz inni złożyli barbórkowe życzenia dla całego zakładu.
Po części oficjalnej rozpoczęto tradycyjne świętowanie, w trakcie którego oprócz wielu przaśnych konkursów dla wytrwałych zaśpiewał zespół Karolinki ze Śląska. Zarówno zabawy jak i muzyka przypadły do gustu zgromadzonym, którzy podczas tego pamiętnego wieczora bawili się doskonale

lista aktualności