Aktualności

Strona głównaseparator Aktualności
Chodzimy, biegamy, z Wartą pomagamy
07 marca 2018

Chodzimy, biegamy, z Wartą pomagamy.

Pod taką nazwą kryje się kolejna akcja charytatywna organizowana przez Klub Biegacza Warta, której celem jest promocja aktywności fizycznej oraz zdobycie pieniędzy na leczenie i rehabilitację Leona i Filipa Szymczyk.
Dzięki wsparciu Cementowni Warta S.A. będzie możliwe przekazanie kwoty 10 tys. złotych na leczenie bliźniaków, pod warunkiem osiągnięcia przez uczestników do 4 listopada 2018r. limitu 30 tys. km. Jeżeli limit nie będzie osiągnięty, wtedy kwota wsparcia zostanie obliczona proporcjonalnie.
Kilometry dodawane są poprzez aktywność fizyczną w kategorii chodzenie, nordic walking oraz bieganie w aplikacji Endomondo. Finał akcji odbędzie się 11 listopada br. podczas V Pajęczańskiego Biegu Niepodległości.

Link do rywalizacji na Endomondo:
https://www.endomondo.com/challenges/36119080

Strona o bliźniakach:
https://www.facebook.com/blizniakiwczesniaki/

Poprzednie akcje charytatywne Klubu Biegacza Warta to m. in. "Kilometry dla Betel" (2015r.) gdzie w upalny dzień podczas Dnia Otwartych Drzwi w Cementowni Warta SA wraz z gośćmi zakładu wybiegano dla niepełnosprawnych podopiecznych Domu Chleba Powszedniego Betel w Działoszynie aż 303,6 km! Każdy kilometr przeliczono na 10zł dla Betel. Sponsorem Akcji była Cementownia Warta S.A.
2017 rok to Półmaraton Warszawski, gdzie Klub Biegacza Warta wraz z zaprzyjaźnionymi biegaczami przyłączyli się do grupy Spartanie Dzieciom. Wtedy odbyła się pierwsza biegowa zbiórka pieniędzy na leczenie Leona i Filipa Szymczyk.

lista aktualności