Aktualności

Strona głównaseparator Aktualności
Akademia Nordic Walkig i Biegania 2018
05 kwietnia 2018

Zapraszamy do udziału w Akademii Nordic Walking i Akademii Biegania 2018 przy Cementowni Warta S.A.

W ramach zajęć Nordic Walking, które poprowadzi profesjonalny instruktor/fizjoterapeuta – Pan Michał Zarębski (JEST LEPIEJ Fizjoterapia, Nordic – Walking, Aktywne Dzieciaki), zostanie przeprowadzone szkolenie z właściwego chodzenia z kijami tak, aby przynosiły one maksimum korzyści dla naszego organizmu.
Celem Akademii Nordic Walking organizowanej przez Cementownię Warta jest promocja zdrowego trybużycia, jak również przygotowanie się do Działoszyńskiej Dziesiątki , która ma w programie tę właśnie konkurencję.
Atutem Akademii jest niewątpliwie to, iż może wziąć w niej udział każdy bez względu na wiek. Organizatorzy udostępniają także sprzęt.

Akademia Biegania przy Cementowni Warta S.A. dedykowana jest dla każdego, bez względu na stan zaawansowania biegowego. Uczestnicy otrzymają pakiet informacji teoretycznych i praktycznych na temat przygotowywania się i prowadzenia treningów jak i poprawy swojej kondycji. Zapraszamy przede wszystkim osoby chcące rozpocząć bieganie! Akademię Biegania przy Cementowni Warta S.A. poprowadzą członkowie Klubu Biegacza Warta.

 

Najbliższe terminy spotkań w ramach Akademii Nordic Walking i Akademii Biegania przy Cementowni Warta S.A.

Stadion Miejski w Działoszynie, godz. 17.00:
11 kwietnia 2018r.

18 kwietnia 2018r.

25 kwietnia 2018r.

09 maja 2018r.

lista aktualności