Aktualności

Strona głównaseparator Aktualności
Drodzy klienci, partnerzy!
15 maja 2020

Drodzy klienci, partnerzy!

Jak wiecie, aby spełnić oczekiwania i wymagania, co do jakości naszych produktów, słuchamy Waszych głosów i stale obserwujemy dynamiczny rozwój technologii na świecie. To dla Was chcemy się stale rozwijać!

Dlatego z przyjemnością informujemy, iż obecnie realizujemy projekt badawczo-rozwojowy z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, czyli interdyscyplinarnej dziedziny informatyki zajmującej się tworzeniem modeli zachowań inteligentnych oraz programów komputerowych symulujących te zachowania.

Na ten cel otrzymaliśmy wsparcie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Dzięki autorskim rozwiązaniom konstrukcyjnym i systemowym zmiany procesu technologicznego oraz automatyzacji sposobu produkcji, w rezultacie realizacji projektu powstanie i zostanie wdrożony w Cementowni WARTA S.A. innowacyjny w skali globalnej, spójny i pochłaniający mniej energii proces wytwarzania cementu, co przełoży się również na pożądane przez Was ulepszone parametry jakościowe cementów.

Projekt będzie realizowany do stycznia 2023 roku

#NCBR

#POIR

#PROGRAM OPERACYJNY INTELIGENTNY ROZWÓJ

lista aktualności