Aktualności

Strona głównaseparator Aktualności
Wspieramy Ligę Ochrony Przyrody
10 lipca 2007

W dniu 6 lipca 2007 roku na ręce Dyrekcji Cementowni Warta SA w Trębaczewie wpłynęły podziękowania za okazaną pomoc finansową dla Ligii Ochrony Przyrody podpisane przez Prezesa Zarządu Okręgu Łódzkiego arch. Mirosława Konwerskiego.
"Serdecznie Państwu dziękując za przekazaną pomoc finansową równocześnie informujemy, że umożliwia to Lidze Ochrony Przyrody realizację działalności statutowej, prowadzonej na terenie szkół wszystkich szczebli dla młodzieży.
W ramach tej działalności młodzież uczestniczy w wielu atrakcjach przyrodniczych, mających na celu poprawę środowiska naturalnego, a także bierze udział w konkursach, podnosząc swoją wiedzę ekologiczną. Laureaci konkursów otrzymują cenne nagrody książkowe, na które Zarząd w ubiegłym roku przeznaczył ponad dziesięć tysięcy złotych. Poza tym szkoły otrzymują gratis miesięczniki "Przyrody Polskiej", kalendarze LOP z bogactwem informacji przyrodniczych służących zarówno nauczycielom jak uczniom przygotowującym się do konkursów, i w miarę posiadanych środków różne wydawnictwa przyrodnicze.
Reasumując, Państwa pomoc finansowa będzie wykorzystana w najlepiej służący sposób dla dobra przyrody a także, co najważniejsze, w edukacji młodego pokolenia."

lista aktualności