Działalność społeczna

Strona głównaseparator Działalność społeczna
Niespodzianka na zakończenie roku szkolnego
06 lipca 2011

W miniony piątek 22 czerwca dzieci i młodzież po raz ostatni przed wakacjami przyszły do swoich szkół uroczyście zakończyć tegoroczną naukę.
Wyjątkowe pożegnanie miało miejsce w Szkole Podstawowej w Dubidzach - mury placówki opuszczał najbardziej zasłużony w ostatnich latach rocznik. Na maleńkiej sali gimnastycznej zebrali się uczniowie, nauczyciele oraz rodzice i zaproszeni goście.
Po akademii przygotowanej przez tegorocznych absolwentów - klasę szóstą, głos zabrał dyrektor szkoły Zygmunt Sobolewski, który podsumował osiągnięcia swoich wychowanków na wielu płaszczyznach, m.in. naukowej i sportowej.
Reprezentująca Cementownię Warta SA Paulina Borkowska przekazała na ręce dyrektora szkoły list gratulacyjny, w którym Prezes Zarządu Cementowni Warta SA Dariusz Gawlak przekazał słowa uznania dyrekcji, gronu pedagogicznemu i uczniom za osiągnięte w minionym roku szkolnym sukcesy.
Wręczono świadectwa, wśród których bardzo wiele miało biało czerwony pasek, a dla wybitnych sportowców przygotowano wraz z Cementownią Warta SA w Trębaczewie niespodziankę w postaci artykułów sportowych: plecaków, piłek, bidonów.
- To wyjątkowy rok dla naszej szkoły - mówił dyrektor placówki Zygmunt Sobolewski. - Jeszcze nigdy uczniowie nie zdobyli tak wielu tytułów mistrzowskich w tak różnych dyscyplinach sportowych, królował jednak tenis stołowy - dodał.
Nagrody za osiągnięcia sportowe otrzymało blisko 50% wszystkich uczniów szkoły:
1. Paulina Błaszczyk
2. Patrycja Bednarska
3. Ewelina Kasperkiewicz
4. Tomasz Kowalski
5. Michał Szczekocki
6. Mateusz Błaszczyk
7. Ewa Boroń
8. Andżelika Foryś
9. Łukasz Gębicki
10. Karolina Konat
11. Paulina Kowalska
12. Kamila Krysiak
13. Łukasz Marszałek
14. Marcin Retyk
15. Klaudia Zolińska
16. Anna Bzdak
17. Klaudia Fossa
18. Kinga Klimczak
19. Michał Majak
20. Karol Michalczyk
21. Karolina Piasecka
22. Izabela Starczewska
23. Adrian Wiśniewski
24. Mateusz Wiśniewski
25. Dawid Fossa
26. Dawid Sterczewski
27. Piotr Pacak

lista aktualności