Działalność społeczna

Strona głównaseparator Działalność społeczna
Działoszyn pożegnał tegoroczne lato
06 lipca 2011

W niedzielę 9 września mieszkańcy Działoszyna i okolic koncertowo pożegnali tegoroczne lato. W Parku Strażaka wystąpili: zespół Paranoja i Bartek Wrona zaś gwiazdą wieczoru był Habakuk zespół, który w rytmach regge śpiewa piosenki m.in. Jacka Kaczmarskiego. Nowatorska interpretacja polskiej poezji śpiewanej komponowała się z promowanym podczas imprezy nowatorskim sposobem sprzedaży cementu - platformą internetową Cementowni Warta SA e-cement.
- Chcemy pokazać, że każda firma, która chce kupić u nas cement workowany ma taką możliwość, dla tych partnerów stworzyliśmy platformę e-cement - mówił Prezes Zarządu Cementowni Warta SA Dariusz Gawlak. - Myślę, że tak jak pożegnanie lata jest nową inicjatywą w Działoszynie tak nasza platforma jest dowodem otwarcia nie tylko na inicjatywy społeczne ale także na nowoczesne sposoby sprzedaży cementu. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom rynku - dodał Prezes D. Gawlak.
W trakcie koncertów roztańczona młodzież bacznie śledziła prezentacje na temat platformy wyświetloną na telebimie. Deszczowa pogoda była rzeczywistym Warciańskim Pożegnaniem Lata.

lista aktualności