Działalność społeczna

Strona głównaseparator Działalność społeczna
Cementownia włącza się w promocje miast
06 lipca 2011

Czerwiec i lipiec to czas imprez promocyjnych organizowanych przez sąsiadujące z Cementownią Warta miasta: Pajęczno, Działoszyn i Wieluń. Również w tym roku zarząd cementowni postanowił czynnie uczestniczyć w promocji regionu wspierając urzędy miast.
Sezon rozpoczął się na Dniach Wielunia 14-15 czerwca, gdzie spacerując pomiędzy trzema scenami w centrum miasta mieszkańcy i ich goście słuchali muzyki, m.in. Krzysztofa Krawczyka i zapoznawali się z informacjami wyeksponowanymi na stoiskach m.in. Cementowni Warta.
Liczne atrakcje przygotowano także na Dniach Pajęczna 5-6 lipca, które z roku na rok zyskują sympatyków. Koncerty zespołów rokowych w tym gwiazdy BIG CYC, kabaretów oraz mecz piłkarski to świetny sposób na spędzenie popołudnia. Zainteresowaniem cieszyła się także ekspozycja cementowni, w której wiele osób znalazło informacje dotyczące aktualnego funkcjonowania zakładu.
Renoma tegorocznych Dni Działoszyna odbywających się 19-20 lipca ponownie została utrzymana na wysokim poziomie przede wszystkim za sprawą zaproszonych gwiazd: zespołu FEEL sponsorowanego przez Cementownię Warta, Róże Europy oraz Zbigniewa Wodeckiego. Tysiące osób wypełniło działoszyński Park Strażaka by posłuchać i zobaczyć najpopularniejszych tego lata wykonawców.
Dumnie zaprezentowali się także muzyczni przedstawiciele zakładu - Orkiestra Górnicza Cementowni Warta. Również ekspozycja działań podejmowanych przez Cementownię Warta spotkała się z sympatią i zainteresowaniem tutejszego społeczeństwa.
Reprezentujący Cementownię Warta: Justyna Sikora, Marcin Leśniak, Sebastian Charciarek, Marcin Kula, Tomasz Chwal i Paulina Borkowska udzielali wyczerpujących, rzetelnych informacji związanych z branżą cementową rozdając ku uciesze najmłodszych gadżety i baloniki.

lista aktualności