Działalność społeczna

Strona głównaseparator Działalność społeczna
Rekultywacja w cementowni
06 lipca 2011
W dniu 15 czerwca 2007 r. Prezes Zarządu Cementowni Warta SA w Trębaczewie Dariusz Gawlak rozpoczął projekt eko szkoła.
więcej
Młode talenty "Naszej Warty" odkryte!
06 lipca 2011
W dniu 24 kwietnia 2007 roku rozstrzygnięto konkurs plastyczny o nazwie "Nasza Warta" zorganizowany przez Cementownię Warta S.A w Trębaczewie.
więcej
Pierwsze Warciańskie Centrum Zdrowia otwarte!
29 kwietnia 2011
W dniu 11 kwietnia 2007 roku oddano do użytku pierwsze Warciańskie Centrum Zdrowia w Siemkowicach, które powstało jako odpowiedź na potrzeby lokalnej społeczności w powiecie pajęczańskim a szczególnie w gminie Siemkowice.
więcej
Podsumowanie akcji bezpieczeństwa dzieci "Świecę nie tylko przykładem"
23 grudnia 2010
28 marca w Trębaczewie odbyło się uroczyste podsumowanie przeprowadzonej w marcu akcji bezpieczeństwa dzieci "Świecę nie tylko przykładem".
więcej
Start akcji bezpieczeństwa dzieci
23 grudnia 2010
Powszechnie znane są smutne statystyki wypadków, a problem bezpieczeństwa w ruchu drogowym należy do najważniejszych problemów społecznych w Polsce.
więcej
Zdrowsi znaczy szczęśliwsi
23 grudnia 2010
Niezwykłą umiejętnością jest porozumienie się lokalnych społeczników, podmiotu gospodarczego i urzędu. W dniu 30 stycznia wykazały się nią Koło Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych w Siemkowicach
więcej
Cementownia wspiera potrzebujących
23 grudnia 2010
Rokrocznie Stowarzyszenie Integracyjne Działające na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin TACY SAMI wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego świata i w karnawale organizuje swój Bal Charytatywny, z którego dochód przeznaczany jest na...
więcej
Grand Prix i co dalej?
23 grudnia 2010
Kapelmistrz orkiestry górniczej z Cementowni Warta S.A. w Trębaczewie Artur Szczęsny daje o sobie znać również i na innych polach muzycznej działalności...
więcej
Warciańskie kolędowanie
23 grudnia 2010
Czas świąteczny to czas radości, zabaw i śpiewu. Szczególnie teraz uwagę przykuwa tradycja, a zwłaszcza jej kulturalny charakter, którego obrazem często jest kolędowanie.
więcej
poprzedni  1  2  3  4  5