Aktualności

Strona głównaseparator Aktualności
Zielona Akademia Warty
16 czerwca 2020

Zielona Akademia Warty

Wracamy z Zieloną Akademią Warty, a wraz z nią z programem Eko Warta, dzięki któremu dowiemy się wielu interesujących rzeczy o otaczającej nas faunie, florze oraz geologii najbliższego terenu.

22 lutego 2020 roku odbył się spacer ornitologiczny, który był inauguracją programu. Uczestnicy mieli okazję zaobserwować ptaki występujące w okolicy oraz usłyszeć wiele ciekawostek na ich temat od zawodowego ornitologa – Pana Michała Maniakowskiego. Najbliższe wydarzenie w ramach Eko Warty ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce odbędzie się 22 czerwca 2020 roku w formie webinaru pt.: „Niezbędnik zero waste”.

Biorąc udział w webinarze dowiemy się jak zredukować ilość plastiku, jak w prostych krokach zacząć przygodę z zero waste oraz przekonamy się, że jednorazówki mają swoje ekologiczne odpowiedniki. O tym wszystkim opowie nam Julia Wizowska – Szymanik – autorka książki „Nie śmieci” oraz bloga „Na nowo śmieci”. 

Na spotkanie można się zapisać wysyłając zgłoszenie na , podając swoje imię i nazwisko. W informacji zwrotnej otrzymają Państwo instrukcję do zalogowania się w pokoju webinarowym na Zoomie (platforma webinarowa).

lista aktualności