Zapraszamy do udziału w dzisiejszej w Akademii Nordic Walking i Akademii Biegania 2018 przy Cementowni Warta S.A., która odbędzie się o godz. 17.00 na Stadionie Miejskim w Działoszynie.
Akademia Biegania przy Cementowni Warta S.A. dedykowana jest dla każdego, bez względu na stan zaawansowania biegowego. Uczestnicy otrzymają pakiet informacji teoretycznych i praktycznych na temat przygotowywania się i prowadzenia treningów jak i poprawy swojej kondycji.
Zapraszamy przede wszystkim osoby chcące rozpocząć bieganie! Akademię Biegania przy Cementowni Warta S.A. poprowadzą członkowie Klubu Biegacza Warta.
GOŚCIEM SPECJALNYM BĘDZIE PANI KAROLINA PILARSKA
- OBECNA MISTRZYNI POLSKI W MARATONIE WŚRÓD PAŃ!
Przyjdź i potrenuj z najlepszymi!!!
W ramach zajęć Akademii Nordic Walking przewidzieliśmy mini Akademię dla najmłodszych;)
Do wypożyczenia na zajęcia oprócz profesjonalnych kijów do Nordic Walking będzie do dyspozycji również sprzęt dla dzieci;)
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!